Witamy na stronie grzejnikiadax.pl
ADAX International: PL

ADAX NEO Basic NL to nasz nowy typoszereg grzejników płytowych. Nowatorska, elegancka i wąska linia wyjątkowo pasuje do nowoczesnych wnętrz. Modne kontrastowe kolory nadają pomieszczeniom świeżości. Każdy szczegół został starannie dopracowany tak, aby w pełni oddać ducha wzornictwa, który przyświecał projektantom z Hareide Designmill, odpowiedzialnym za koncepcję produktu. W 2008 r. Norweska Izba Projektantów nominowała, a następnie przyznała grzejkom ADAX NEO nagrodę Doskonałość Projektu w kategorii wzornictwa przemysłowego. „ADAX NEO to odmienny i ekscytujący swoim wyglądem grzejnik elektryczny. Jego projekt jest ponadczasowo prosty i klarowny, z elegancko - a jednocześnie z przymrużeniem oka - zintegrowanym intuicyjnym panelem sterowania. Umieszczony z przedniej strony wyświetlacz ułatwia odczyt temperatury, a także korzystnie wpływa na estetykę grzejnika." - napisano w raporcie.

Typoszereg ADAX NEO Basic NL został zaprojektowany z myślą o oszczędności energii i o dbałość o środowisko naturalne. Grzejniki są standardowo wyposażone w funkcję osłabienia temperatury. Dzięki temu można zaoszczędzić aż do 25% zużycia energii elektrycznej do celów ogrzewania. ADAX NEO Basic zostały zaprojektowane tak, aby spełnić aktualne wymagania odnośnie efektywności energetycznej, są też zgodne z najnowszymi norweskimi normami budowlanymi w zakresie systemów grzewczych z nocnym osłabieniem temperatury. Są to wymagania, wynikające z potrzeb użytkowników zarówno domów już wybudowanych, jak i nowych.

Nastawa temperatury: klarowny wyświetlacz
Temperatura, na którą nastawiony jest grzejnik ADAX NEO Basic, jest zawsze wyświetlana czytelną, podświetloną czcionką. Grzejnik pokazuje również wskazanie temperatury w trakcie trwania okresu osłabienia. Czerwona dioda LED sygnalizuje pracę grzejnika.

Ciepło: ekonomia ogrzewania
Grzejnik NEO Basic mierzy temperaturę w pomieszczeniu z częstotliwością minutową i - w razie wykrycia nawet drobnego wahania - odpowiednio kompensuje zmianę, wzmacniając bądź osłabiając ogrzewanie. Przy aktywnej funkcji osłabienia temperatury, odpowiednio maleje zużycie energii elektrycznej. W ten sposób zużycie energii utrzymywane jest na optymalnym poziomie, bez negatywnego wpływu na komfort cieplny w pomieszczeniu.
Zakres temperaturowy termostatu 6 - 30°C. 5 lat gwarancji.

Asortyment ADAX NEO Basic:
Model NP, wysokość 370mm, zakres mocy od 400W do 2000W, kolory standardowe: biały, czerwony, srebrny i czarny.
Model NL, wysokość 200mm, zakres mocy od 400W do 1500W, kolory standardowe: biały, czerwony, srebrny i czarny*.

 

* Produkt dostępny na zamówienie

Dlaczego warto?

  • Energooszczędne, wydajne ogrzewanie
  • Proste w obsłudze
  • Łatwe w instalacji
  • Nowoczesne wzornictwo
  • Nie spalają cząstek kurzu obecnego w powietrzu
  • Posiadają zabezpieczenie przed przegrzaniem
  • Bezgłośna praca - ciche ciepło
Jakieś pytania?

Gdzie:

K - wyposażony w przewód zasilające z wtyczką;
DT - z termostatem cyfrowym;
Bez litery K - z puszką przyłączeniową do stałego podłączenia do instalacji elektrycznej. 
  

PANELOWE GRZEJNIKI
ELEKTRYCZNE

Do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, usługowo-handlowych i innych.