Witamy na stronie grzejnikiadax.pl
ADAX International: PL
Dzięki modułowi ADAX WiFi WT2 Plug możesz sterować różnymi urządzeniami elektrycznymi z dowolnego miejsca na świecie za pomocą aplikacji ADAX WiFi. Wbudowany bezprzewodowy termostat WT+BLE (WT2) zapewnia możliwość ogrzewania pomieszczeń, obniżania temperatury w pomieszczeniu w dzień i w nocy, czy włączania i wyłączania urządzeń elektrycznych. A jeśli Twoje plany ulegną zmianie, możesz łatwo zmienić aktualne ustawienia grzejnika lub włączyć/wyłączyć urządzenia za pomocą smartfona lub tabletu, korzystając z aplikacji mobilnej (aplikacji), niezależnie od lokalizacji. Jest również wyposażony w Bluetooth dla łatwiejszego parowania.

Inteligentny moduł WT2 zmodernizuje Twój stary grzejnik i będzie on sterowany przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii. Zintegrowany czujnik odczyta temperaturę, a termostat będzie utrzymywał zadaną temperaturę w pomieszczeniu.

Decydując się na sterowanie urządzeniami elektrycznymi, ekspresem do kawy, telewizorem itp., będziesz mógł je zdalnie włączać i wyłączać, co zwiększy bezpieczeństwo w domu.

Przeznaczony do grzejników starszego typu wyposażonych w termostaty mechaniczne oraz nieprogramowalne elektroniczne. Zakres temperatur termostatu 5 - 35 °C. 5 lat gwarancji.

 


  

Dlaczego warto?

  • Cichy przekaźnik;
  • Efektywne wykorzystanie energii;
  • Sterowanie za pomocą aplikacji ADAX WiFi;
  • Zmiana ustawień z dowolnego miejsca na świecie;
  • Nadaje się do sterowania prawie każdym grzejnikiem elektrycznym;
  • Włącza i wyłącza urządzenia elektryczne.
Jakieś pytania?
  Nazwa Kod artykułu  
Inteligentny moduł ADAX WiFi WT2 Plug 900001 Więcej

PANELOWE GRZEJNIKI
ELEKTRYCZNE

Do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, usługowo-handlowych i innych.