Witamy na stronie grzejnikiadax.pl
ADAX International: PL
Jeśli szukasz łatwego sposobu na to, żeby Twój dom letniskowy był już ogrzany, kiedy do niego przyjeżdżasz na wypoczynek - oto rozwiązanie. Adax Set podłącza się bezpośrednio do gniazda ściennego, a następnie do niego podłącza się bezpośrednio grzejnik lub inne urządzenie, którego funkcje chcemy wzbogacić o możliwość regulacji.
 
Wbudowany czujnik temperatury pozwala uzyskać przytulny i ciepły klimat w domu letniskowym, gdy przebywają w nim mieszkańcy, natomiast w innych przypadkach pozwala na utrzymanie temperatury, która - chroniąc przed zamarzaniem - jednocześnie nie spowoduje wzrostu kosztów eksploatacji.
 
Jeśli temperatura spadnie poniżej, np. 5°C, system prześle użytkownikowi odpowiednią informację na ten temat. Funkcja zasilania awaryjnego oznacza, że w momencie awarii napięcia - oraz po jej usunięciu - system również poinformuje o tym użytkownika. Obsługa systemu jest wyjątkowo łatwa, dzięki dedykowanej, inteligentnej aplikacji, dostępnej w wersji na iPhone oraz system Android. Jedyna, niezbędna rzecz, to karta SIM - przedpłacona lub w ofercie abonamentowej.

Zakres regulacji temperatury 6 - 30°C. Gwarancja 5 lat.


  

Dlaczego warto?

  • Precyzyjna i szybka kontrola
  • Energooszczędność
  • Ustawienie pożądanej temperatury kiedy jesteśmy poza domem
  • Ustawienia czasu pracy urządzenia grzejnego
  • Sterowanie komendami SMS lub za pomocą aplikacji ze smartphone'a
Jakieś pytania?
  Nazwa Kod artykułu  
Moduł kontroli GSM ADAX SET 910090 Więcej

PANELOWE GRZEJNIKI
ELEKTRYCZNE

Do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, usługowo-handlowych i innych.