Witamy na stronie grzejnikiadax.pl
ADAX International: PL

ADAX Symphony 5000 + GSMA - kompletny system regulacji ogrzewaniem, oświetleniem i urządzeniami elektrycznymi.

Oszczędność energii  i pieniędzy
System Symphony 5000 jest wyjątkowo uniwersalny. Reguluje zdalnie ogrzewaniem, oświetleniem, grzałkami samochodowymi, ogrzewaniem podłogowym, wentylacją i urządzeniami elektrycznymi - zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. System rozpoznaje obecność użytkownika w domu, porę snu i reżim użytkowania pomieszczeń w domu w ciągu dnia. Innymi słowy, system umożliwia indywidualne sterowanie temperaturą w każdym pomieszczeniu o każdej porze dnia.

Łatwość eksploatacji
Symphony 5000 umożliwia praktyczną uniwersalną oszczędność energii elektrycznej. Przekazuje sygnały radiowe każdemu osobnemu grzejnikowi i przekaźnikowi.
Wyświetlacz komunikuje się z użytkownikiem tekstowo i graficznie. Indywidualny program regulacji może zostać przypisany każdej z 16 stref - dla przekaźników możliwa jest regulacja dla 8 stref.
System pasuje zarówno do domów prywatnych, jak i szkół i przedszkoli oraz budynków użyteczności publicznej. Adax Symphony 5000 zapewnia oszczędność energii elektrycznej przy wyjątkowym zaawansowaniu technologicznym.
Centralną jednostką systemu jest pilot zdalnego sterowania Symphony CTA. Termostaty grzejnikowe są oznaczane jako CRA. Dostępne są również termostaty i czujniki do ogrzewania podłogowego, oznaczane jako SFA. Włączanie i wyłączanie urządzeń z przewodem zasilającym i wtyczką umożliwia przekaźnik COA-e.

GSMA - kompletny nadzorca
Czy nigdy nie niepokoiła cię możliwość włamania do twojego domku wypoczynkowego? A czy nie myślałeś o tym, żeby uzyskać wiadomość, kiedy temperatura spada poniżej zera? System umożliwia komunikację dwustronną, a jednostka w twoim domku wypoczynkowym będzie informować cię o sytuacji na miejscu.
Istnieje również możliwość instalacji czujnika zewnętrznego w celu kontroli temperatury na dworze.

Wybierz odpowiedni dla siebie abonament telefonii komórkowej
Dla pełnego korzystania z systemu, użytkownik musi posiadać własny działający telefon komórkowy, oraz dodatkową kartę SIM do zastosowania w systemie Symphony - w dowolnym systemie (z opłaconym abonamentem, lub w systemie bezabonamentowym).

Dlaczego warto?

  • Precyzyjna i szybka regulacja
  • Energooszczędne
  • Obniżka temperatury nocnei i dziennej
  • Sterowane przez jednostkę centralną CTA
  • Możliwość sterowania komendami SMS za pomocą modułu GSMA
Jakieś pytania?

PANELOWE GRZEJNIKI
ELEKTRYCZNE

Do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, usługowo-handlowych i innych.