Witamy na stronie grzejnikiadax.pl
ADAX International: PL

O firmie

Firma ADAX AS została założona w 1948 r. pod nazwą Elektro-Mekanisk. Początkowo Firma znana była przede wszystkim z produkcji artykułów kuchennych, takich jak pomoce kuchenne i miksery ręczne. Produkty te - ciągle modernizowane - były obecne w profilu produktowym Firmy przez dziesięciolecia. Po latach, Firma rozszerzyła swoją ofertę, wprowadzając nowe produkty z zakresu pielęgnacji osobistej, ogrzewania i wentylacji. Pierwsze produkty, służące do ogrzewania pomieszczeń, zostały wprowadzone na rynek w 1960 r. Siedziba główna Firmy ADAX znajduje się w Svelvik, w Norwegii. Dziś Firma jest jednym z wiodących producentów urządzeń grzewczych. Obecnie Firma zatrudnia 150 pracowników w dwóch zakładach produkcyjnych: ADAX w Svelvik, w Norwegii, oraz UAB ADAX w Panevezys, na Litwie. ADAX jest 100% własnością norweskiego koncernu przemysłowego Otterlei Group.

W swojej branży, ADAX jest liderem w zakresie dostarczania urządzeń grzewczych, zapewniających użytkownikom wysoką jakość klimatu wewnętrznego, przy jednoczesnym efektywnym wykorzystaniu energii elektrycznej. Szeroki zakres grzewczych urządzeń elektrycznych, dostępnych w ofercie Firmy ADAX, zapewnia realizację wszystkich potrzeb grzejnych, dla użytkowników prywatnych i przemysłowych, w zastosowaniach o różnych skalach wielkości, rozwiązań prostych lub najbardziej wymagających. ADAX oferuje najszerszą gamę produktów do ogrzewania i suszenia, począwszy od prostych termowentylatorów, do kompletnych systemów regulacji systemów grzewczych, zapewniających oszczędność energii elektrycznej. Centralnym punktem filozofii Firmy ADAX jest zobowiązanie dostarczenia klientom najwyższej jakości produktów, zapewniających pełną satysfakcję. Jakość produktów jest najwyższym priorytetem, a surowa kontrola jakości jest stosowana na każdym etapie procesu produkcyjnego. Wszystkie produkty mają pełne aprobaty CE i 5 lat gwarancji.

Firma ADAX jest wiodącym dostawcą produktów grzewczych i suszących do gospodarstw domowych i odbiorców przemysłowych na rynku norweskim. Ponad połowa produkcji wysyłana jest na eksport do: Szwecji, Finlandii, Danii, Bułgarii, Rosji, na Węgry, do Japonii, Polski, Mongolii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i innych.

Firma ELEKTRA od 1994 roku jest generalnym dystrybutorem grzejników Adax.

 
 

PANELOWE GRZEJNIKI
ELEKTRYCZNE

Do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, usługowo-handlowych i innych.